Fra Lovro Karaula
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[FLK] Dani obrane Livna

Go down

[FLK] Dani obrane Livna Empty [FLK] Dani obrane Livna

Postaj by Georg Propadalo uto svi 24, 2016 4:30 pm

DANI OBRANE LIVNA 13. – 23. TRAVNJA


Obrana Livna je odlučna hrvatska pobjeda u ratu u Bosni i Hercegovini, kojom je obranjeno šire područje Livna i zaustavljen srpski prodor prema Dalmaciji.
Dana 13.travnja 1992. napadom srpskih snaga na planinski prijevoj Korićinu između Livna i Glamoča započela je bitka za Livno.

[FLK] Dani obrane Livna Ante
Za obranu šireg područja Livna bio je zadužen legendarni Ante Gotovina koji je ’92. bio postavljen za zapovjednika snaga HVO-a Općinskog stožera Livno

U Gradskoj knjižnici Narodnog sveučilišta Livno u subotu, 23. travnja u 18 sati bit će otvorena manifestacija “Noć otvorenih knjižnica”.
Uz predstavljanje rada i kapaciteta Gradske knjižnice, najaviljena je i recitacija “Snovi u knjigama” koju će izvesti literalna skupina trećih razreda Osnovne škole fra Lovre Karaule.
Nakon tog točnije u 18:30 sati biti će monodrama “Otirač” u izvedbi Ive Krešića glumca HNK Mostar (ulaz slobodan).
Od 20:00 sati je planirano da knjižničari upoznaju posjetitelje s najčitanijim knjigama u 2015. godini.
22:00 sata; Recitatorska skupina iz srednje strukovne škole S.S.Kranjčević koju vodi prof. Antonija Mihaljević recitirat će domoljubnu pjesmu “Moj dom” od S.S. Kranjčevića.
23:00 sata; Upoznavanje posjetitelja s radom knjižnice “Ja znam” kratka edukacija o radu i snalaženju u knjižnici “Rad u programu ZAKI” i pronalaženje knjiga u policama.
24:00 sata; Organiziran je posjet na pult knjige na kojem svi posjetitelji mogu darovati knjigu za knjižnicu, sugrađani mogu razmjeniti knjigu, a posjetitelji mogu biti darovani knjigom.
Tijekom manifestacije svaki dvadeseti posjetitelj dobit će besplatan upis u knjižnicu, a upriličit će se razmjena i darovanje knjiga.

Georg Propadalo
Admin

Broj postova : 8
Join date : 24.05.2016

https://flkpodhum.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.